دانلود آهنگ هیچ حواست هست رو کی گوشیو قطع کردی / چهار ستون زندگیم میلرزه برگردی مسعود روح نیکان

Masoud Roohnikan – Hich

دانلود آهنگ هیچ حواست هست رو کی گوشیو قطع کردی / چهار ستون زندگیم میلرزه برگردی

همش خیال تو همش مستی چشاتو رو دلم بستی میری ولی بازم پشیمون از گذشته آخه چقد پشیمونی بس نی صد در صد از تو بیزارم توام بخوای نمیذارم اصلا چرا یه عمره من یه حس خاصی به یه آدم مریض دارم هیچ حواست هست رو کی گوشیو قطع کردی حد صبر و حوصلمو رد کردی رد کردی چهار ستون زندگیم میلرزه برگردی تو دردسر تو سردردی هیچ حواست هست رو کی گوشیو قطع کردی حد صبر و حوصلمو رد کردی رد کردی چهار ستون زندگیم میلرزه برگردی تو دردسر تو سردردی

هیچ تمایلی ندارم به تو نمیدونم چجوری چطور بخوام به روم نیارم هیچ دلم نمیخواد عاشق بشم که بازم آینه دق بشم دیگه دوست ندارم هیچ حواست هست رو کی گوشیو قطع کردی حد صبر و حوصلمو رد کردی رد کردی چهار ستون زندگیم میلرزه برگردی تو دردسر تو سردردی

hmsh khial tv hmsh msti chshatv rv dlm bsti miri vli bazm pshimvn az gzshth akhh chghd pshimvni bs ni sd dr sd az tv bizarm tvam bkhvai nmizarm asla chra ih emrh man ih hs khasi bh ih adm mriz darm hich hvast hst rv ki gvshiv ghte krdi hd sbr v hvslmv rd krdi rd krdi chhar stvn zndgim milrzh brgrdi tv drdsr tv srdrdi hich hvast hst rv ki gvshiv ghte krdi hd sbr v hvslmv rd krdi rd krdi chhar stvn zndgim milrzh brgrdi tv drdsr tv srdrdi

hich tmaili ndarm bh tv nmidvnm chjvri chtvr bkhvam bh rvm niarm hich dlm nmikhvad eashgh bshm kh bazm ainh dgh bshm digh dvst ndarm hich hvast hst rv ki gvshiv ghte krdi hd sbr v hvslmv rd krdi rd krdi chhar stvn zndgim milrzh brgrdi tv drdsr tv srdrdi hich hvast hst rv ki gvshiv ghte krdi hd sbr v hvslmv rd krdi rd krdi chhar stvn zndgim milrzh brgrdi tv drdsr tv srdrdi

لینک دانلود آهنگ

کد آهنگ وبلاگ krdi ,کردی ,hich ,گوشیو ,حواست ,برگردی ,میلرزه برگردی ,ستون زندگیم ,زندگیم میلرزه ,چهار ستون ,کردی چهار ,ستون زندگیم میلرزه ,زندگیم میلرزه برگردی ,zndg منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان تولید کننده سرویس خواب ایندیشا مروا کامپیوتر 2uweb دانلود کلیپ جدید خرید کارت خوان سیار روابط عمومی شوتوکان جهانی WUKA