دانلود آهنگ غمگین و احساسی مهراد جم به نام غمت نباشه من عاشقتم حواست به عشقت باشه یکم با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه

Ahang ghamet nabashe man asheghatam

دانلود آهنگ غمت نباشه من عاشقتم حواست به عشقت باشه یکم

دلم میخواد با تو یه جای دورو که ./!♬! نباشه هیچکی ، خودت میدونی که ./!♬! الهی کور بشه نبینه اونی که عشق میون ـه مارو ./!♬!

اگه دلت بخواد بری نمیذارم اصن ./!♬! عشقم زوریه نمیشه که از من دل بکنی بری از همه تو سری ./!♬! ببین کار خدارو ./!♬!

غمت نباشه من عاشقتم ./!♬! حواست به عشقت باشه یکم کاریت نباشه تو فقط بخند ./!♬! با تو مجنونم »──|♫●|──« چشای تو منو برده تا عشق چیکار کردی انقدر میخوامت ./!♬! زندگیمو زدم به نامت به تو مدیونم ./!♬!

از تو دور بمونه چشای بد ./!♬! اون نگات همه رو دیوونه کرد ./!♬! ─|♫●|─ ضربان ـه دلم با تو رو صد ./!♬! نفسم میره واست جایی رفتی زود برگرد ./!♬!

غمت نباشه من عاشقتم ./!♬! حواست به عشقت باشه یکم کاریت نباشه تو فقط بخند ./!♬! با تو مجنونم ─|♫●|─ چشای تو منو برده تا عشق چیکار کردی انقدر میخوامت ./!♬! زندگیمو زدم به نامت به تو مدیونم ./!♬!

دانلود اهنگ مهراد جم غمت نباشه من عاشقتم حواست به عشقت باشه یکم

لینک دانلود آهنگ

کد آهنگ وبلاگ نباشه ,عشقت ,باشه ,حواست ,عاشقتم ,دانلود ,عشقت باشه ,عاشقتم حواست ,دانلود آهنگ ,انقدر میخوامت ,کردی انقدر ,کردی انقدر میخوامت منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان تولید و پخش انواع تیشرت مردانه همه چی موجوده مجتمع اموزشی قلم چی فارسان هری دانلود internationalservice hamengroup دانلود فایل